KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Freakangel - uue plaadi esitlus Tallinnas / + Evestus ja SA
"Freakangel - uue plaadi esitlus Tallinnas / + Evestus ja SA"
Kuupäev: 10.03.2017
Kell: 20:00
Hind: 7 / 10

10.03.17 | Club Tapper
Freakangel - uue plaadi "How The Ghost Became" esitlus
Evestus - erikülaline
Septic Anthem - erikülaline

Esimene tund 7€ | Edasi 10€
---------------------------------------
Pärast kolme täispikka albumit, kolme EP’d ja live DVD’d “The Show Of Violence”, mis kõik olid välja antud koostöös Belgia plaadifirma Alfa-Matrixiga, on industriaal-metal bänd FREAKANGEL löönud käed Jaapani plaadifirmaga DWA (Digital World Audio), kellega koostöös annab bänd välja oma neljanda kauamängiva “How The Ghost Became”. Selle albumiga kinnistab FREAKANGEL end industriaal-metali ┼║anris rohkem kui kunagi varem.

Paari viimase aasta jooksul on FREAKANGEL tuuritanud väsimatult mööda Euroopat- muteerudes selle protsessi käigus terviklikuks neljaliikmeliseks live-rock bändiks ja kindlustanud järjepidevalt kasvava lojaalse fännibaasi. FREAKANGELit võib kindlasti nimetada Eesti kõige rohkem tuuritavaks underground bändiks - seljataga on üle saja kontserdi Euroopa suurtel festivalidel nagu näiteks: Resistanz(UK), Wave-Gotik-Treffen ja Dark Munich (DE), Hard Rock Laager (EE), Summer Darkness (NL), Castle Party (PL), Lumous ja Findustry (FI) ning klubides, kus on astutud ülesse peaesinejana.

„How The Ghost Became“ on heliliselt peaaegu valgusaastate kaugusel bändi 2010 aastal ilmunud debüüdist „The Faults OF Humanity“, viies lõpuks ometi grupi kindlalt metal muusika territooriumile. FREAKANGELi frontman ja loominguline juht- Dmitry ei ole kunagi kõlanud nii võimsalt ega ole eales varem vokaal nii laia ulatusega olnud. Samuti ei ole kunagi varem ükski album bändi live esinemistes välja kutsunud sellist metsikust, kui seda teeb „How The Ghost Became”.

„How The Ghost Became“ tuleb välja rahvusvaheliselt 3.veebruaril. Plaate saab soetada DWA bandcampi kaudu ning esitluskonsterdidel Eestis, mis toimuvad 04. Märtsil Tartu Genialistide Klubis ja 10.märtsil Tallinnas klubis Tapper.

http://dwa.store/album/how-the-ghost-became
http://www.facebook.com/freakangelofficial/
http://www.youtube.com/freakangelTV
http://www.freakangel.net/

---------------------------
After releasing 3 experimental solo albums, Estonian producer Ott
Evestus put together a live band under the name EVESTUS in 2010 and has since been delivering powerful shows and over-the-top music videos as a new generation industrial rock band to watch out for!

In 2016 EVESTUS started working on their 4th LP "All Goes Black" with producer Ade Fenton (Gary Numan) and toured with Ministry in Russia and Youth Code in UK.

The current line-up consists of founding members Ott Evestus on vocals and Tanya on drums plus HK on keyboards and Simo on live guitar.

https://www.youtube.com/watch?v=HCvOLi4On5c
https://www.youtube.com/watch?v=VS2k8dKLHvc

---------------------------
Septic Anthem on Industrial Rock projekt, mis on saanud alguse 2009. aastal Tallinnas. Algupäraselt oli tegemist ühe-mehe bändiga, kuid praeguseks on sellele lisandunud 2 liiget. Septic Anthem alustas kontserditegevust 2016. aastal ning sellel aastal planeerib bänd oma Eesti fännibaasi kasvatada suuremaks ja esineda ka väljasmaal.

Hetkel töötab Septic Anthem oma järgmise EP kallal.

https://septicanthem.bandcamp.com/album/where-it-hurts-the-most
https://www.facebook.com/septicanthem/

Freakangel - uue plaadi esitlus Tallinnas / + Evestus ja SA
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee