KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Wintersun (fin)
"Wintersun (fin)"
Kuupäev: 14.09.2017
Kell: 20:00
Hind: 27 / ...

WINTERSUN (fin) esmakordselt Eestis!

Peadpööritava kiirusega Soome meloodilise metali taevasse tõusnud Wintersun annab 14. septembril klubis Tapper oma esimese Eesti kontserdi. Aastal 2003 Ensiferumi kitarristi Jari Mäenpää kõrvalprojektina alustanud bänd muutus aktiivseks just sellel kümnendil ning tänavu oldi tunnistajaks ka fenomenaalsele toetusele fännide seas, kui uue plaadi salvestamiseks asutatud ühisrahastamise projekt täitis eesmärgi juba esimesel päeval. "The Forest Seasons" nägi ilmavalgust vaid nädal tagasi ja esimest singlit saab kuulata siit:

Wintersun "Awaken from the Dark Slumber (Spring)"
https://www.youtube.com/watch?v=9pQvOyo1nfQ&t=498s

Wintersuni liikmed on kõik juba varasemast tuntud muusikud ja treenitud silm tabab koosseisust seoseid bändidega nagu Nightwish, Rotten Sound, Ensiferm, Norther, Swallow the Sun, Turisas... ja andeka kitarristi Asim Searahi näol ka meie oma Cantilena!

Wintersun on:

Jari Mäenpää - vokaal, klahvpillid
Kai Hahto - trummid
Teemu Mäntysaari - kitarr, taustavokaal
Jukka Koskinen - bass, taustavokaal
Asim Searah - kitarr, taustavokaal

Piletid Wintersuni kontserdile on müügil kõigis Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades, netist saad pääsme siit:
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/metal/wintersun-fin-220936/Soodsama fännipassi saad klubist Woodstock ja kauplustest Muusik nii Pärnus kui Tartus alates 31. juulist.

Uksed avatakse kell 20:00 ja üritus on vanusepiiranguta!

Wintersun (fin)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee