KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Therion (swe) + support.
"Therion (swe) + support."
Kuupäev: 22.03.2018
Kell: 19:00
Hind: 25/...

PRESSITEADE 19.09.2017


Sümfoonilise metali suurnimi THERION saabub kevadel Eestisse!


22. märtsil annab Tallinnas klubis Tapper täispika kontserdi Rootsi sümfoonilise metali esinumber Therion. Kitarristi Christofer Johnssoni eestvedamisel juba pea 30 aastat tegutsenud metal-orkester esitab lugusid 2018. aasta alguses ilmuvalt plaadilt "Beloved Antichrist" ja nendega liituvad tervelt kolm bändi: Imperial Age, Null Positiv ja Enemy of Reality.


Therioni lugude temaatika keerleb okultismi, mütoloogia, erinevate iidsete traditsioonide, õpetuste ja maagia ümber. Kuid just muusika on see, mille tõttu bänd võib end julgelt nimetada üheks kõige seikluslikumaks tegutsevaks metal-bändiks maailmas. Algusaastatel death metalit mänginud Therion võttis '90 aastate keskel suuna hoopis ooperivokaaliga vürtsitatud eksperimentaalsete kompositsioonide suunas ja tänapäeval teatakse neid muusika poolest, mis sobib suurepäraselt esitamiseks kasvõi koos sümfooniaorkestriga. Bänd on kergitanud saladuskatet ka järgmiselt albumilt "Beloved Antichrist" - tegu saab olema kolme ja poole tunni pikkuse metal-ooperiga, millele annavad oma hääle lausa 29 vokalisti!


Piletid Therioni kontserdile tulevad müüki esmaspäeval 25. septembril kell 10:00 kõigis Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades. Soodsamad fännipassid hinnaga 25€ on müügil samuti esmaspäevast Tallinnas klubides Tapper ja Woodstock ning Tartus ja Pärnus kauplustes Muusik. Uksed avanevad kell 19:00 ja üritus on vanusepiiranguta!


Vaata ja kuula:


THERION "Sitra Ahra"


https://www.youtube.com/watch?v=jfy3QIJzgbc


IMPERIAL AGE "Anthem of Valor"


https://www.youtube.com/watch?v=M3MXYIwVuD4


NULL POSITIV "Kollaps"


https://www.youtube.com/watch?v=99J2n3-2KFs


ENEMY OF REALITY "In Hiding"


https://www.youtube.com/watch?v=mHBExm9L7uI

Therion (swe) + support.
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee