KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Death Attack 2
"Death Attack 2"
Kuupäev: 22.05.2009
Kell: 19.00
Hind: 150/195/250.-

22. maile on kavandatud 10. jaanuaril alustatud üritustesarja Death Attack II osa. Seekord on ka 3 välismaa bändi: Sotajumala, Dead Shape Figure ja Burden AD. Loodame kindlasti, et üritus tuleb veelgi parem kui Death Attack 1.


Sotajumala (Soome)

Sotajumala (tõlkes Sõjajumal) loodi aastal 1998. Üks Soome death metali kindlaid tegijaid. Debüütalbum „Death Metal Finland“ (2004), „Sotajumala“ (2001), „Panssarikolonna“ (2003) ja Sotajumala/Torture Killer split (2005) on pälvinud nii pressilt kui fännidelt hulganisti kiidusõnu. Läbi aastate on bändi koosseis tublisti muutunud, et praegune koosseis püsib koos aastast 2004. Viimane album „Teloitus“ ilmus aastal 2007 ja näitab bändiliikmete lugudekirjutusoskuste paranemist läbi aja.

http://www.myspace.com/sotajumala
http://www.sotajumala.com/

Dead Shape Figure (Soome)

Dead Shape Figure loodi aastal 2003 ja tänaseks on antud Soomes ja Balti riikides üle 100 kontserdi. Muusikaliselt kuulub DSF vanakooli thrash/death metali alla. Algusest peale on olnud bänd iseseisev ja sõltumatu enda tegemisi omast taskust finantseeriv, kui see on vajalikuks osutunud. Tänu suurele sihikindlusele ja edasipüüdlikkusele mängib bänd tänapäeval koos selliste nimedega nagu näiteks Cradle of Filth, Moonspell, Turisas, Lamb of God, Gorgorth, Chimaira jt.

http://www.myspace.com/deadshapefigure

Burden AD (Soome)

Burden AD on Lahtist pärit bänd, mis viljeleb thrash metalit mõjutustega teistest metali žanridest.

http://www.burdenad.com/
http://www.myspace.com/burdenad

Catafalc

Catafalc ei vaja arvatavasti Eesti death metali sõpradele tutvustamist. Stiililiselt Nihilistikryptiga samasse žanri kuuluva lammutusbrigaadi tegemises Death Attack 2-l ei pea publik loodetavasti pettuma!

http://www.myspace.com/catafalc
http://www.catafalc.com

Charm Bastard

Üks väheseid tõsiseid grindcore bände Eestis. Muusikaliselt on neid mõjutanud Ion Dissonance, The Red Chord, Misery Index.

http://www.myspace.com/charmbastard

Aeon Aethereal

Aeon Aethereal loodi 2004. aastal. Sel ajal tegid nad melodic death metalit Bloodforge nime all. Seoses stiilimuutusega veidi rohkem blacki/thrashilikumaks muudeti nimi Aeon Aethereal’iks. Nende debüütalbum „Parasite Halls“ ilmus 2008. a. keskpaiku ja leidub äratundmisrõõmu Dismember ja Entombed’iga.

http://www.myspace.com/aeonaethereal

Death Attack 2
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee