KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
UG2
"UG2"
Kuupäev: 02.05.2009
Kell: 21.00
Hind: TASUTA

2. mail leiab rockiklubis Tapper üritus, mis pakub nii mõndagi igale Black Metal fännile ning seda kõike TASUTA. Hinna ja kvaliteedi suhe on kindlasti märkimisväärne. Üritusel esitleb ka Wrath Is Evergreen oma debüüt EP´d, mida saab kohapeal ka soetada.

DARK DOMINATION - Baltikumi mainimisväärseim black metal. Maailma vallutades jõuti eelmise aasta detsembris esmakordselt oma kodulinnas Riias esineda ning nüüd on võetud vaevaks ka naabrite pealinnas ära käia.

WRATH IS EVERGREEN - Experimentaalset ning aeglasemat black metalit viljelev grupp Eestist. Nüüdseks on jõutud proovide kõrvalt ka debüüt lühialbum lindistada. Debüüt valjalaskest tuleb rangel piiratud koguses mini-cd koos käsitööna valmistatud ümbristega.

DECEASED DREAMS - Samuti hetkel stuudio uksi kulutav bänd. DD põimõtteks on anda endast kõik. Kvaliteet ei tohi kannatada ükskõik, mis selle eest peaks ohverdama. Kindlasti üks andekamaid uustulijaid Eesti Death metal skenes.

PIME - Nagu iga truu black metal grupp, sai Pime alguse ühest mehest. Pime alustas ca 6 aastat tagasi hetkelise Bestia laulja käe all. Nüüdseks on grupp kasvanud ning lubatud on anda meeldejääv debüüt kontsert.

Plakatid ning rohkem infot saab järgnevalt lehelt

UG2
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee