KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Batushka (pol)
"Batushka (pol)"
Kuupäev: 20.10.2018
Kell: 19:00
Hind: 20/25

Laupäeval, 20. oktoobril esineb Tallinna rokiklubis Tapper black metalli tõusev täht Batushka. 2016. aastal Hard Rock Laagris esinenud Batushka naaseb nüüd Eestisse oma esimese klubi kontserdiga.


Batushka alustas 2015. aastal ja üllitas oma esimese albumi “Litourgiya”. Esimene vinüüli press müüdi välja loetud päevade jooksul ning tohutu suur huvi bändi vastu tõi neid kohe Metal Blade Records’i alla. “Litourgiya” viib oma kuulaja anti-ortodoksse jutluse sisse, kus laulja Varfolomey hääl mängib suurimat rolli – väga kuri ekstreem vokaal on segatud munkade religiossete lauludega muistes Slaavi keeles. Bändi anonüümne seisund, müstiline visuaal, Slaavi keelte ja koori kasutamine loomingus ning siiamaani teadmata koosseis tekitasid black metal skenes väikese revolutsiooni. Batushka kodumaa Poola ja selle ümbrus on tuntud oma religioosse kultuse pärast ning Batushka nihilistlikud kirikulaulu stiilis laulud ja visuaal viisid neid kohe ekstreemsete bändide hulka, mis omakorda mõjutas kõvasti bändi kasvule undergroundis. Batushka esimesed Venemaa kontserdid olid tühistatud õigeusuaktivistide protestide pärast. Esimese albumi suur menu tõi Batushka suuremate bändide kaliibri alla ning pakkus võimalust esineda maailma suurimatel metal-festivalidel ning tuuritada aktiivselt Euroopas. 


Batushka on : 


Критофор – kitarr, bass, vokaal. 


Мартин – drums


Варфоломей – vokaal. 


Piletid Batushka kontserdile tulevad müügile kolmapäeval 14. veebruaril kell 10:00 Ticketeri kodulehel hinnaga alates 25 eurot. Piiratud koguses soodsaid fännipiletid tulevad 20. veebruaril müügile pubis Woodstock (Tatari 6, Tallinn) ja pubis Underground (Küütri 6, Tartu), hinnaks 20 eurot.


Uksed üritusele avatakse kell 19:00 ning üritus on vanusepiiranguta. 


Ürituse korraldaja on Damn.Loud Agency.


PILETID: https://www.ticketer.ee/batushka-tapper/Batushka (pol)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee