KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Cannibal Corpse (usa) Tallinnas
"Cannibal Corpse (usa) Tallinnas"
Kuupäev: 20.07.2018
Kell: 19:00
Hind: 25 / 29 / ...

Maailma skandaalseim ning kuulsaim death-metal bänd Cannibal Corpse esineb suvel EestisReedel, 20. juulil esineb klubis Tapper maailma kuulsaim death-metali ansambel Cannibal Corpse Ameerika Ühendriikidest. Bändile on see Eestis viies ülesastumine. Kõik eelnevad kontserdid on läinud täismajadele ning viimane Eesti kontsert oli koguni välja müüdud.1988. aastal New Yorkis sündinud Cannibal Corpse on kolmekümne tegutsemisaasta jooksul saavutanud legendaarseima “underground” bändi staatuse. Arvestades, et tegemist ei ole kunagi olnud peavoolu muusikaga, on Cannibal Corpse müünud üle kahe miljoni plaadi, avaldanud 14 stuudioalbumit, leidnud omale “die hard” fännibaasi üle maailma ning sellega välja vihastanud väga paljusid. Cannibal Corpse võib pidada kompromissitult maailma edukaimaks ja tõsiseltvõetavamaks metalbändiks.
Kui veel lisada, et nende laulutekstid räägivad peamiselt surmast ja laibakäitlemisest selle kõige verisemas ja ligasemas võtmes, siis pole ime, et skandaalid on bändile kõike muud kui võõrad. Ameerikas on bändi süüdistatud noorsoo allakäigule kaasaaitamises. Ühel hetkel olid Austraalias keelatud kõik nende plaadid ning Saksamaal ei tohtinud bänd kuni aastani 2006 esitada lugusid kolmelt albumilt, teiste seas ka plaadilt "Tomb of the Mutilated", mille tuntuimat lugu "Hammer Smashed Face" mäletatakse eelkõige filmist "Ace Ventura: Pet Detective".

2014. aastal Venemaal protesteerisid õigeusklikud bändi vastu.


Ansambel arreteeriti ning saadeti võimude poolt riigist välja, olles esinenud tuurist vaid kahel ja poolel kontserdil. Lisaks arreteeriti ka kaheksateist streikima hakanud tulihingelist bändi fänni. Bänd on väitnud, et nad on suured õudusfilmide fännid ning nende muusikat ei tohikski tõsiselt võtta.


Cannibal Corpse on:


George "Corpsegrinder" Fisher Rob Barrett Pat O’Brien Alex Webster Paul Mazurkiewicz


Piletid 20. juulil toimuvale kontserdile tulevad müügile reedel, 6. aprillil kell 10:00 kõigis Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades, hinnaks 29 eurot. Vaid 100 esimest fännipiletit hinnaga 25 eurot tulevad samal päeval müügile Tallinnas pubis Woodstock (Tatari 6) kell 12:00. Piletihind tõuseb, kui 25 ja 29 eurosed piletid välja müüakse! Uksed avatakse kell 19:00 ja üritus on vanusepiiranguta.Üritust toetavad Continental Concerts, Metal Hammer, MusiX, Metal Blade Records, Metal.de ning Estonianmetal.comÜrituse korraldaja on Bad Promotions Estonia

Cannibal Corpse (usa) Tallinnas
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee