KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Tapper 10!
"Tapper 10!"
Kuupäev: 19.10.2018
Kell: 19:00
Hind: 10.-

Uskumatu, aga 10 aastat on möödunud silmapilguna! 19. oktoobril 2008 toimus Tallinnas klubis Tapper esimene kontsert ja nüüd, aastal 2018 saame samal kuupäeval tähistada klubi kümnendat juubelit. Tapper 10! Ilmselgelt pole aastad olnud vennad, rassimist on olnud kõvasti ja erinevad ajad on nõudnud erinevat lähenemist, kuid juubilaril on selg sirge, pilk selge ja ees ootab uus aastakümme täis seiklusi ja väljakutseid!


 


Tähistame kena ümmargust numbrit kolme suurepärase bändi seltsis, laval on:


 


GORESOERD


WYRM SUB TERRA


PORTREAD


 


Lisaks annab õhtule sära Müstika Tuleteater ja meeleolu hoiab kõrgel DJ Saviste! Puudu pole ka tänusõnade voor meie kauaaegsetele koostööpartneritele ja abilistele. Pidustused algavad kell 19:00 ja pilet üritusele on 10 euri - kliendikaardi omanikele tasuta!


 


GORESOERDi muusika on kui lõppematu pidusöök, mille erinevad käigud sisaldavad nii peavoolurokki kui crust hardcore't. Goresoerdi edu aluseks on olnud hüperenergilised ja meelelahutuslikud kontserdid.


https://www.facebook.com/goresoerd/


https://www.youtube.com/watch?v=eTYl7gOoV9Q


https://www.youtube.com/watch?v=k-YxRwYVF44


 


WYRM SUB TERRA on Eesti thrash-metal bänd, vana kooli kogemuse ja kompromissitu suhtumisega meeste karm heliline eneseväljendus, millel õnnestub 1980. aastate äärmus-metali vaimule truuks jäädes ometi kõlada värskelt ja ainulaadselt. Wyrm Sub Terra on nagu salapärane madujas loodusjõud, mis pärast pikka und oma ürgset pead kergitab, nii et mandrid vanguvad.


https://www.facebook.com/WYRM-SUB-TERRA-210930235646001/


https://soundcloud.com/wyrm-sub-terra-1/preachers-folly


 


PORTREAD võrsus death metal pundist Obscured, võttis suuna meloodilis-sümfoonilisele kõlava naisvokaaliga metalile ning sai pitseriks täiendust ka Catafalci ja Nihilistikrypti ridadest. Suvel Hard Rock Laagris ja teistel festivalidel rahva pahviks löönud viisik on salvestamas hetkel uut plaati ning nende päralt on ka juubelürituse avamise au.


https://www.facebook.com/Portread/


https://www.youtube.com/watch?v=VADGZ-OepI0


https://www.youtube.com/watch?v=oASevmeMOi4

Tapper 10!
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee