KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 

Tallinn Doom Night II, Lord Vicar, Smõuk, Nevesis

22.04.2009

Piret Räni

16. mail klubis Tapper toimuv, rikkumatuima põrandaaluse muusikaþanri tippe tutvustav üritus TALLINN DOOM NIGHT 2 toob taas koju kätte ühe olulise maailmanime.


LORD VICAR on tõenäoliselt 21. sajandi olulisemaid traditsioonilise doomi tegijaid. Juba esimese kauamängiva, mullu ilmunud rusuva ja kauni “Fear No Pain" põhjal võib ansamblit julgelt kõrvutada selliste tippudega nagu Candlemass, Saint Vitus või Pagan Altar. Tallinn Doom Nighti raames juba edukalt esinenud Reverend Bizarre’i endise ja Orne praeguse kitarristi Peteri eestvedamisel tunamullu moodustatud rahvusvahelises staarprojektis löövad laineid legendaarsed tegijad vokalist Chritus (Count Raven, Saint Vitus, Terra Firma) Rootsist ja Briti trummar Gareth Millsted (Centurions Ghost, End Of Level Boss).

MySpace:
http://www.myspace.com/lordvicar


SMÕUK on Eesti esimene ja parim stoner-rock-bänd, mida asjatundjaile tutvustada pole vaja. Uues kompaktses koosseisus Tartu suitsutondid-kivikunnid lastakse üle pika aja pealinna publikut hullutama vahetult pärast stuudiosessiooni, mis tähendab, et juba pähe kulunud lemmikpalade vahele saab lisaks kuulda ka värsket ja veel värskemat kraami.

MySpace:
http://www.myspace.com/smoukest


NEVESIS on uusim kodumaine riff-rock sentsatsioon , kes andis oma esimese kontserdi alles mõned kuud tagasi, kuid kõigi külastajate üllatuseks näitas kujundlikult, kuidas Luukas õlut pruulib. Märksõnad The Sword, Clutch, Fu Manchu võiks olla suunanäitajaks Nevesise muusikasuuna jaoks.

MySpace:
http://www.myspace.com/nevesisband


Raskemuusika õhtu pilet maksab eelmüügist klubis Tapper 150.- ja kontserdipäeval 175.- krooni.

30.03.2009 - Helena Wanje. (0)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee