KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 

Flak'n'Roll Records esitleb: LOITS 10

23.04.2009

Kerstin Raidma

Napilt kuu on möödunud päevast, mil Loitsu liikmed vaikselt kamraadidega 10. juubeli puhul klaase kokku lüüa said. Suurem sünnipäevasimman on aga siiani pidamata. Nüüd saab see viga parandatud ja Teie ootusärevus kuhjaga tasutud. Erilise hoolega ette valmistatud koosolemine leiab aset 8. mail klubis Tapper. Olete kõik oodatud!

Väikese juubeli puhul annab Loits suurejoonelise kontserti pikendatud kavaga, mis hõlmab ka lugusid, mida varem laval esitatud ei ole. Üles astuvad ansambli endised ja praegused liikmed, samuti külalised nii Loitsu koosseisus kui eraldi kavadega. Omakorda väärib äramärkimist fakt, et esmakordselt Loitsu loos on lavale seatud kaks suurt ekraani, millel hakkavad jooksma spetsiaalselt selleks õhtuks kokku monteeritud filmikaadrid.

Klubi kõrtsipoolel, hellitavalt Herberti lavaks kutsutavas osas esitavad Margus Põldsepp (Untsakad, Kiritöö) ja Sulev Salm (Oort, Kiritöö) populaarseid laule nii Vabadussõja kui ka Teise ilmasõja päevilt. Kogu üritus talletatakse filmilindile ning sellest ilmub veel tänavu uhke DVD koos rohke lisamaterjaliga. Loitsu grenaderid jätavad endale õiguse nii mõnedki antud üritust puudutavad huvitavad seigad enda teada hoida. Igal asjal oma aeg. Püsige ärkvel.

“LOITS 10” piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades hinnaga 150 krooni. Piiratud hulk 125-krooniseid sooduspileteid on saadaval Tallinnas klubis Tapper, kauplustes "Lasering" (Pärnu mnt. 38) ja Musicboxis (Ülemiste Keskus); Tartus pubis Underground ja Liivamäe muusikariistade äris; internetis Flak'n'Roll Recordsi kodulehelt.

30.03.2009 - Helena Wanje. (0)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee